Levitra a jej zázraky

Levitra https://www.lacnegenerika.to/produkty/generikum-levitra je liek na erektilnú dysfunkciu s obsahom účinnej látky vardenafil. Jedná sa v poradí už o tretí originálny liek, ktorý sa snaží pomôcť miliónom mužov po celom svete s ich problémovou erekciou (a uchmatnúť si niečo z koláča, ktorý dovtedy obsadili Viagra s Cialisom). V čom sa teda líši od ostatných príbuzných liekov? Nuž v prvom rade svojou účinnosťou – nástup je rýchlejší, doba trvania obstojná, a v neposlednom rade aj cenou, pričom originálna tabletka je aj o polovicu lacnejšia ako tá modrá… Samozrejme nie je hneď „všetko zlato čo sa blyští“ a Levitra ako liek na predpis predstavuje aj možné riziko prejavu vedľajších účinkov, existuje tiež množstvo obmedzení a kontraindikácií a podobne ako ostatné lieky s účinnými látkami radenými medzi inhibítory fosfodiesterázy typu 5 potláča hlavne prejavy erektilnej dysfunkcie a nie jej príčinu…

sexi žena

Ak chcete vedieť o tomto lieku oveľa viac tak ste tu správne. Nájdete tu presné zloženie tabletky (aj s pomocnými látkami), info o tom v akej oblasti účinok očakávať a v akej naopak nie, správne dávkovanie a užívanie, vedľajšie účinky a kontraindikácie, dostupnosť tabletiek u nás, skúsenosti s užívaním lieku od ostatných mužov, varianty balení a koncentrácie účinnej látky v tabletke, prípadne aj to či sa už dajú zaobstarať jej generiká.

ženské telo

Levitra je typicky oranžová tabletka okrúhleho tvaru.

Levitra je liek určený na liečbu impotencie – čiže erektilnej dysfunkcie u dospelých mužov. Jedná sa vlastne o stav, kedy muž nemôže dosiahnuť a/alebo aj udržať primeranú tvrdosť, erekciu pohlavného údu potrebnú k uspokojujúcej sexuálnej aktivite.

Liek sa užíva len jednorazovo v prípade potreby. Faktom je, že po určitom čase účinky tabletky pominú a v tomto prípade sa teda nejedná o nejaké riešenie, ktoré by erektilnú dysfunkciu fakticky vyliečilo. Ide „len“ o potlačenie jej prejavu – neschopnosti dosiahnuť akceptovateľnú erekciu.

 

tabletky na erekciu

Levitra a mechanizmus účinku

Levitra vďaka svojej účinnej látke vardenafil naozaj efektne napomáha k rýchlejšiemu dosiahnutiu a udržaniu erekcie. Ako je to možné? Vardenafil (podobne ako sildenafil, tadalafil, či avanafil) totiž patrí medzi inhibítory enzýmu s názvom fosfodiesteráza typu 5 (v skratke PDE-5). Tento enzým inak zodpovedá za zníženie takzvaného cyklického guanozínmonofosfátu (cGMP), čo má za následok koniec erekcie (typicky po ejakulácii). Levitra tento enzým teda potláča a tým zvyšuje koncentráciu cGMP v tele.

prípravky na erekciu

A práve počas sexuálnej stimulácie mozog vysiela nervové signály, ktoré umožnia rýchle uvoľňovanie oxidu dusnatého v penise. Ten následne prechádza k bunkám hladkej svaloviny, kde aktivuje enzým guanylátcykláza (zodpovedný za tvorbu cGMP). Zvýšená koncentrácia tejto látky následne podnecuje únik iónov Ca++ z bunky a tým celkovú relaxáciu hladkej svaloviny. Výsledkom sú okamžite rozšírené artérie a zvýšenie prítoku krvi do kavernóznych teliesok, kde sa aj hromadí… Výsledok? Kvalitná erekcia, ktorá sa bez problémov udrží až do konca pohlavného styku.