Vynikajúci led reflektor

Čo je to LED reflektor Ledprodukt?
Je to LED svietidlo, ktoré slúži ako náhrada starších halogénových reflektorov, ľudovo povedané halogénov alebo vane. Oproti nim majú niekoľko nesporných výhod. Jednak sú vďaka veľmi dlhej životnosti bez údržbové, pri rovnakej svietivosti majú oveľa menšiu spotrebu elektrickej energie, ale tiež nie sú náchylné na časté spínanie a svietia okamžite na 100% výkon. Sú teda vhodné pre kombináciu s pohybovým snímačom PIR.
Ako vybrať LED reflektor?
Hlavným parametrom je výkon a svietivosť. Ak už máte halogénový reflektor a radi by ste ho vymenili za LED, použite tabuľku pre výber LED reflektora nižšie. Dôležité je zvoliť si správnu farbu svetla. Záleží na Vás, aké svetlo je Vám najpríjemnejšie. Pre výber Vám určite pomôže článok o farbe svetla tu.

led reflektor
Okrem lištových reflektorov, ktoré sú iba na vnútorné použitie, je možné všetky nami ponúkané reflektory umiestniť ako v interiéri, tak exteriéri.
Výber tvaru a farby reflektora je len na Vás. Strieborné reflektory sú najviac podobné tým halogénovým. Ponúkame ich vo variante so vstupným napätím 230V alebo 12/24V. V ponuke sú aj tzv. slim reflektory. Plnia rovnaký účel, sú ale menšie a tenšie. Možno ich tak namontovať aj tam, kam sa klasický reflektor nezmestí. Niektoré druhy sú dokonca osadené optikou pre lepší rozptyl svetla.
Druhy LED reflektorov    
STRIEBORNÉ LED REFLEKTORY
Najrozšírenejší druh LED reflektorov. Na našom eshope nájdete niekoľko variantov. Od klasických verzií so vstupným napätím 230V, cez nízkonapäťové 12 – 24V až po varianty s PIR pohybovým čidlom alebo reflektorom na stojane. Vyberať môžete tiež z rôznych teplôt chromatickosti čiže farby svetla.  

led reflektor 2  
ČIERNE SLIM LED REFLEKTORY
Nová verzia LED reflektorov, ktorá má tenšie telo. Ponúkame aj verziu s optickou šošovkou, ktorá lepšie rozptyľuje svetlo. Na určité typy tiež poskytujeme záruku 3 roky. Reflektory sú vo výkonových variantách 10, 20, 30, 50, 70 a 100W.    
LIŠTOVÉ LED REFLEKTORY
Tieto reflektory sú určené do tzv. lištových systémov. V ponuke máme bielu alebo čiernu farbu tela. Vyberať môžete z troch výkonových variantov 10, 20, 30W. K reflektorom dodáme tiež lišty v dĺžke 1 alebo 2 metre. Nízky uhol vyžarovania ich predurčuje k osvetlenie predmetov, výkladov, expozíciou atď.