Zábradlie na schody ako opora pre vaše telo

Zábradlie prestavuje prvok, ktorý zaisťuje bezpečný pohyb po schodisku. Avšak už dávno nemusí mať iba praktickú úlohu, ale aj tú dizajnovú. Môže teda doladiť či podtrhnúť vzhľad schodiska alebo dokonca celého bytu či domu. Najlepším variantom je okrášliť schodisko práve nerezovým zábradlím. Nerezové zábradlie pripadá veľmi elegantne a čisto, čo prospeje celkovej vizualizácii vášho interiéru. Váš interiér bude hneď vyzerať útulnejšie a príjemnejšie. Zábradlie sa vždy musí namontovať v takej výške, aby ste sa oňho mohli oprieť, prípadne, ak ste starší človek, aby vám poslúžilo pri pohybe po schodoch. Nemalo by byť preto ani príliš nízke, ani príliš vysoké. Vhodné je také, ktoré bude príjemnou oporou a budete sa naňho spoľahnúť, keď vychádzate na poschodie alebo zchádzate z poschodia smerom nadol.

zabradlie

Praktickú aj dizajnovú stránku spĺňa nerezové zábradlie na schody, ktoré vás bude tešiť nielen vysoko módnym a štýlovým vzhľadom a vysokou odolnosťou, ale aj takmer bezstarostnou údržbou. Čo má veľkú výhodu. Nechcete predsa každý deň behať s čistiacimi prostriedkami po vašom zábradlí. Je dosť, keď máte mať svoj byt alebo rodinný dom pekne uprataný dennodenne. Nerezové zábradlie môže byť už v rôznych tvaroch, preto nemusí byť úplne nudné, čo si mnohí ľudia myslia.

stone-staircase-122

Nečakajú od svojho zábradlia nič. Zábradlia hrajú veľmi veľkú úlohu. Dodávajú interiéru príjemnú a pokojnú atmosféru celého prostredia. Variabilné zábradlie z nerezu ponúka celý rad rôznych podôb a tvarov stĺpikov, výplní a madiel. Dokonca sa nemusíte obmedzovať len na nerez, ale môžete ho na kombinovať s drevom či kaleným sklom. Vyberiete si tak zábradlie presne podľa vášho želania a potrieb interiéru či exteriéru. Hodí sa totiž na všetky typy schodísk, ale aj balustrády, francúzske okná alebo balkóny. Kto by nechcel mať nádherný balkón vďaka krásnemu nerezovému zábradliu? Vaši susedia budú očarení a možno si také zaobstarajú aj oni.